Začátek

19. června 2018 v 21:00 | Mia
Mia se poprvé hlásí!

Touto slátaninou, kterou jsem si dovolila nazvat "Začátek", tě chci přivítat (a popravdě i sama sebe na svém blogu Cotigo ergo sum (a.k.a. Myslím, tedy jsem.).
Jak už jsi zjistil/a, jsem Mia. Když se podíváš doleva, tak dokonce zjistíš, že můj věk již překročil 15, ale ještě nedovršil 20. Právě (na konci května) jsem úspěšně složila maturitu a teď nastává čas prázdnin, které jsou sice skoro o 2 měsíce delší než regulérní prázdniny, ale zároveň jsou vyplněny prací u koní a v Amazonu a přípravou na vysokou v Ústí nad Labem.
Tenhle blog jsem si založila po dlouhém promýšlení, kdy jsem uvažovala o své přelétavosti v dělání věcí, takže, budu upřímná, nemůžu slíbit, že tento blog bude aktivní týden, měsíc,rok, nebo déle. Každopádně (miluju tohle slovo) mám v tuhle chvíli vymyšlených mnoho článků, zbývá je pouze napsat + donutit se k tomu.
Jak sis určitě všiml/a, tak jsem založila 3 rubriky. "Jedničky a nuly" budou sloužit jako úložiště mých prožitků. "Země fantasie" bude obsahovat povídky, které se snad pokusím i dokončit. A nakonec "Zkratky", pod ně budu přidávat různé recenze, ať filmů, tak knížek a i cokoliv jiného, co se objeví.
Doufám, že se tady někdy znovu zastavíš a možná zanecháš i svou stopu (hlas v budoucích anketách nebo komentář).
Tak zatím!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama